Nu ons zoontje aardig kan praten is het net een papegaai. Je moet mega opletten wat je zegt. Niet alleen het woord zelf zegt hij na maar ook de uitdrukking hierbij. Dit levert soms wat lach momentjes op maar ook zeker schaam momenten.
Lach momenten
Als we thuiskomen van het boodschappen doen zeg ik vaak met een kleine zucht “hè hè“. Dit wordt perfect na gedaan, alleen dan bij alles wat wel een beetje zwaar tillen is natuurlijk.
Veel van ons kennen de films van Harry Potter wel. Daar worden spreuken geroepen. Onze buurman deed dit een keer na waarop ons zoontje het ook nadeed. In plaat van de spreuk te roepen riep hij heel hard “afwassen”.
Zo zijn er wel veel meer dingen.
Schaam momenten
Gelukkig zijn deze er nog heel veel. Wel 1 waarvan ik elke keer weer mijn hand voor mijn hoofd sla.
Ons zoontje heeft papa “hey pik” horen zeggen tegen een vriend en dat wordt nu dus heel mooi gekopieerd. Loop ik in de winkel zegt hij vaak tegen iedereen “hoi!”. Maar soms ook “hoi pik”….. dan schaam ik me wel ondanks dat het niet heel erg is!
Wat was bij jullie het leukste moment en het grootste schaam moment?